Matura geografia

Książki do matury z geografii, które kupisz w Taniej Książce przydadzą się jeśli planujemy zdawać ten przedmiot na egzaminie maturalnym. Dzięki czemu będziemy mogli kontynuować swoją naukę na takich kierunkach jak turystyka, geologia oraz wielu innych. Dzięki podręcznikom maturalnym uczeń może uporządkować swoją wiedzę, a dzięki arkuszom maturalnym oswoi się z przebiegiem egzaminu właściwego.

“Vademecum. Matura 2022. Geografia”

– treści zamieszczone w książce są zgodne z obowiązującą podstawą programową. Informacje zostały napisane w prosty i zrozumiały sposób. Zastosowane zostały ułatwiające naukę liczne tabelki, diagramy, wykresy. Na jakość uczenia i zrozumienia trudnych zagadnień wpływa zastosowana czcionka, najważniejsze informacje zostały pogrubione. Vademecum zawiera materiał ze wszystkich klas szkoły średniej, sprawdzi się więc do przyswojenia niezbędnych informacji przed maturą. 

“Repetytorium maturzysty 2022. Geografia”

– książka wydawnictwa Greg zawiera całość materiału ze szkoły średniej. Wewnątrz znajdują się wszystkie materiały i zagadnienia niezbędne do zdania egzaminu naturalnego w jego obecnej formie. Wiadomości zawarte w repetytorium wzbogacone zostały o liczne wykresy, ilustracje i diagramy, które ułatwiają przyswajanie wiedzy oraz zapamiętywanie materiału. Najważniejsze informacje zostały oznaczone w specjalny sposób, aby uczeń zwrócił na nie uwagę. Na końcu książki umieszczony został indeks pojęć, który ułatwi uczniowi poruszanie się po poszczególnych tematach.

“Geografia. Repetytorium. Matura. Zakres rozszerzony”

– przygotowanie do egzaminu z geografii w wersji rozszerzonej. Książka zawiera wszystko co niezbędne, aby zdać egzamin maturalny w jego aktualnej formie. Repetytorium zawiera informacje teoretyczne oraz bogaty zestaw zadań opisowych oraz testowych, wraz z odpowiedziami. Na końcu książki zamieszczone zostały testy sprawdzające aktualny stan wiedzy, z odpowiedziami. Repetytorium w wersji papierowej zawiera kody dostępu do materiałów w wersji elektronicznej oraz multimediów.

 

Posts Tagged with…